Svadby


Svadobné podmienky

2017/2018


1. Prenájom svadobnej sály

Kapacita svadobnej sály je najviac 200 osôb pri banketových stoloch a 250 osôb pri konferenčných stoloch. Banketové stoly vieme ponúknuť s kapacitou do 13 osôb.

Základná cena prenájmu svadobnej sály je 5,90 € na osobu.

V cene sú zahrnuté energie, klimatizácia, podsvietený baldachýn, drevené stoličky chiavari bielej farby, stoly banketové, konferenčné, obrusy saténové krátke, banketová saténová sukňa na hlavný stôl, inventár, (poháre, príbory), servítky z netkanej textílie, led svetelná stena za mladomanželov classic, stôl na ovocie, zákusky, pulty (obrus, sukňa)

Svadobná sála je k dispozícii do druhého dňa 6:00 hod. ráno. V prípade piatkového termínu je to do 5:00 hod. nasledujúceho dňa ráno.

2. Personálne služby

Svadobní hostia majú k dispozícia obsluhujúci personál, ktorého počet upravíme v závislosti od počtu svadobných hostí. V cene prenájmu svadobnej sály je obsluhujúci personál k dispozícii do 03:00 hod. Každá ďalšia aj začatá hodina je spoplatnená sumou 50,- €, zahrňujúca obsluhujúci personál. Personál je k dispozícii na svadobnej hostine do 06:00 hod. Pri piatkovom termíne do 05:00 hod.

3. Ubytovanie

Hotel Biele Studničky ** poskytne pre mladomanželov svadobný kráľovský apartmán na svadobnú noc GRÁTIS. Svadobní hostia majú zvýhodnenú cenu za ubytovanie. Odchod hostí z izieb je do 12:00 hod. V prípade piatkového termínu do 10:00 hod.

4. Svadobné menu

Stravná jednotka na osobu je stanovená minimálne na 25,- € - ( pozostáva zvyčajne z prípitku, minerálky, predjedla, polievky, hlavného jedla a teplého a studeného bufetu, poprípade podľa dohody).

Cenové kalkulácie a vzorové menu nájdete v dokumente Svadobné menu. Tento dokument je informačný, nakoľko Vám svadobné menu zostavíme aj podľa individuálnych požiadaviek.

5. Výzdoba

Náš hotel Vám ponúka výzdobu svadobnej sály s možnosťou výberu z dvoch balíkov dekorácií.

1. Balík Štandard : 5,90,- €

2. Balík De luxe :   8,50,- €

Ku každej svadobnej výzdobe pristupujeme individuálne a snažíme sa o naplnenie Vašich predstáv. Na osobnom stretnutí si zvolíte svadobnú výzdobu a všetky Vaše individuálne požiadavky budú následne zapracované do cenovej ponuky. Na základe Vašich požiadaviek Vám vypracuje koncept celkovej svadobnej výzdoby.

V prípade záujmu Vám pripravíme romantický sobáš priamo nad jazierkom.

Hotel zabezpečuje ďalšie služby ktoré by mohli urobiť vašu svadbu atraktívnejšiu a krajšiu. Radi vyhovieme aj ďalším netradičným požiadavkám, ktoré sú realizovateľné v rámci našich možností. Vieme Vám zabezpečiť, premietanie dataprojektorom, čokoládovú fontánu, elektrický bublifuk, ľadovú fontánu a cukrovú vatu s vlastnou obsluhou. V areáli hotela nie je možné púšťanie lampiónov šťastia. V prípade ohňostroja je možné realizácia len s profesionálnou firmou, ktorá to nahlási na obecný úrad. 

6. Vlastné komodity

Hotel Vám dovoľuje si doniesť vlastné komodity ( alkohol, víno, sladené nealko, koláče, slané pochutiny, ovocie). Vlastný tovar klienti prinášajú deň pred svadbou vo vopred dohodnutom čase. Za skladovacie priestory aj s chladiarenským zariadením si účtujeme poplatok 30,- € na deň. Hotel si neúčtuje poplatok za korkovné za osobu. (prenájom pohárov na vlastný alkohol, víno, straty, umývanie...) Vlastné ovocie Vám radi nadekorujeme na osobitný cateringový stôl za poplatok 20,- €. V inom prípade vám pripravíme ovocie na ozdobných misiách. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť carving fruit – dekoratívne vyrezávanie ovocia a zeleniny.

7. Platobné podmienky

Pri prvom kontakte vám vieme urobiť nezáväznú rezerváciu, ktorá je platná 7 dní. Následne je potrebné uhradiť poplatok za rezerváciu termínu v hodnote 500,- € a tým je rezervácia záväzná. Zaplatená záloha je odpočítaná od výsledného vyúčtovania svadobnej hostiny. V prípade zrušenia záväznej rezervácie je záloha nevratná. Zálohu je možné uhradiť v hotovosti, alebo vkladom na účet, ktorý Vám zašleme na vyžiadanie.

Päť dni pred svadbou je potrebné upresniť počet hostí. Hostinu je možné vyplatiť aj pred jej samotným začatím na základe cenovej ponuky zostavenej podľa dohodnutého menu a nahláseného počtu porcií. Všetku konzumáciu nad túto hodnotu je nutné vyplatiť ihneď po jej skončení, prípadne nasledujúci deň.

     Svadobné hostiny sa riadia cenníkom, ktorý je aktuálny pre kalendárny rok v ktorom je svadobná hostina, nie cenníkom, ktorý je aktuálny v čase rezervácie svadby.

8. Záver svadobnej hostiny

Občerstvenie, ktoré sa neskonzumovalo na svadbe, si klienti odnášajú so sebou po ukončení svadby, alebo v nasledujúci deň. Občerstvenie a vlastné nápoje je možné konzumovať v nasledujúci deň vo vyhradenom priestore a po osobnom dohovore.

9. Škody

Hotel Biele Studničky** si vyhradzuje právo zaúčtovať škody spôsobené svadobnými hosťami.

Ku každému klientovi sa pristupuje individuálne podľa požiadaviek.


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na t. č. 056/678 37 99, +421 948 904 502, alebo emailom: studničky@hoteldargov.sk
Hotel Biele Studničky** Vám ponúka svadobnú výzdobu pre váš výnimočný deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú společenskú či rodinnú udalosť. V ponuke máme 2 druhy balíkov:

Balík Štandard 5.90 € / osoba
prenájom svadobnej sály
energie
podsvietený baldachýn
stoličky chiavaribielej farby
stoly banketové, konferenčné
obrusy saténové krátke
banketová saténová sukňa na hlavný stol
inventár, (poháre, príbory)
servítky z netkanej textilie
led svetelná stena za mladomanželov classic
stol na ovocie, zákusky, pulty (obrus, sukňa)
Balík de luxe 8.50 € / osoba
prenájem svadobnej sály
energie
klimatizácia
podsvietený baldachýn
stoličky chivaribielej farby
stoly banketové, konferenčné
banketová saténová sukňa na hlavný stôl
výzdoba hlavného stola
invertár, (poháre, príbory)
servítky z netkanej textílie
výzdoba v zákazníkom zvolenej farbe
obrusy dlhé
stolové štóly
banketová saténová sukňa na hlavný stôl
výzdoba hlavného stola (ikebana, svietníky, sviečky)
led svetelná stena za mladomanželov 5x4 m
kreslá pre mladomanželov
stand by stoly s obrusom
sviečky
svietniky 5 ramenné aranžované z umelých kvetov, alebo vázy aranžované z umelých kvetov
lupeinky, kryštáliky
rám (100 x 70 cm) na zasadací poriadok spolu s označením stolov
stôl na ovocie, zákusky, pulty (obrus, sukňa)
Saténová sukňa na stôl 10.00 €
Obrus na stôl trojetážový 10.00 €
Slávobrána 40.00 €
Lampáš biely trojramenný + sviečky 17.00 €
Svietnik + sviečky 17.00 €
Stojan s buxosom 2m 1ks 10.00 €
Led podsvietenie stolov podľa výberu 8.00 €
Rám (100x70 cm) na zasedací poriadok spolu s označením stolov 10.00 €
Kreslá pre mladomanželov 2ks 30.00 €
Led svetelná saténová stena za mladomanželov 5x4 m 40.00 €
Svetelná stena za mladomanželov 5x4 m (svetelné závesy, textilné závesy) 60.00 €
Výzdoba altánku nad jazierkom (organzy, umelé kvety, osvetlenie) 50.00 €
Výzdoba veľkého altánku predná čásť, (osvetlenie, srdcia drevené, biele podsedáky) 80.00 €
Bublifuk prenájom 20.00 €
Náplň do bublifuku 0,5l 5.00 €
Čokoládová fontána prenájom 20.00 €
Čokoláda belgická do fontány 2kg 40.00 €

Ceny sú informativne, nakoľko ku každej výzdobe pristupujeme individuálne, radi Vám urobíme cenovú ponuku. Viac informácií emailom: studnicky@hoteldargov.sk

Možnosť usporiadania civilného sobáša na altánku nad jazierkom

Ceny sú uvedené s DPH